*שם:  
*טלפון:  
אימייל:  
*הערה:  


 • על טכניקת איזון השדה האלקטרו-מגנטי ®EMF

  טכניקת איזון השדה האלקטרו-מגנטי  ®EMF , היא טכניקה שפותחה על ידי פגי פניקס דוברו ומיושמת החל משנת 1988 בתחילה בארה"ב והיום במעל 60 מדינות ברחבי העולם. זו שיטת  אנרגטית חדשה שהביאה למודעותנו את קיומה של סבכה אנרגטית קוסמית, שהיא מקור כל האנרגיה ביקום. השיטה מציגה תוספת למערכת האנטומית האנושית שהיא מערכת אנרגטית הקרויה רשת הכיול האוניברסלית. כדי שנוכל לנצל חלק גדול יותר מאנרגית השבכה הקוסמית בחיי היום יום שלנו, עלינו לאזן, לחזק ולכייל את רשת הכיוונון האוניברסלית שלנו, שהיא זהה במהותה אצל כל אדם. הרשת מקיפה את גופנו בסיבי אור ואנרגיה גמישים, הקשורים ביניהם בקשרים פנימיים שבסופו של דבר מחברים אותנו אל אותה שבכה קוסמית. המערכת מכילה גם דפוסים אנרגטיים שונים, המשפיעים על מי שאנו ומעצבים את הדרך שאנו בוחרים לחיות את חיינו.

   
  מפגש טיפולי בטכניקה זו מבוצע באמצעות סידרה של תנועות חינניות, בסגנון הטאי צ'י, המיועדות לעורר ולהפעיל חלקים של רשת הכיול האוניברסאלית  ® Universal Calibration Latice . התנועות הללו מלוות באמירות בקול של כוונות מיוחדות, על מנת למקד את התהודה האנרגטית לעבר דפוסים חדשים של שלמות, שבסופו של דבר נקבעים על פי מצבו וצרכיו של המטופל, על ידי הקצב והתדר האישי שלו ועל פי חוכמתו הפנימית. תהליכי הכיוונון והחיזוק מתרחשים באופן ייחודי עבור כל אדם, בין אם הוא מודע לכך ובין אם לאו.
   
  האיזון מורכב משמונה שלבים כאשר כל שלב הוא פגישה טיפולית בפני עצמה.
   
  שלבים 1-4 של טכניקת ה- EMF יוצרים בסיס אנרגטי איתן לתמיכה ביכולתינו ליצור ולברוא במשותף עם היקום את המציאות הרצויה לנו.
   
  שלבים 5-8 הם בעלי אופי שונה ומתמקדים בתכונות של המאסטריות שהיינו רוצים לתרגל ולחזק בתוכנו בזמן נוכחי זה של חיינו. תירגול תכונות המאסטריו בחיי היום יום שלנו, מגבירים את התהודה המקורית של מי שאנו.
   
  ייחודה של הטכניקה בכך, שהיא שמה דגש על יכולתו של האדם לרפוא לעצמו ולהתפתח למציאות רחבה יותר, תוך שחרור עדין של קונפליקטים בלתי פתורים בחייו, בכל המישורים ( הפיזי, הרגשי, המנטלי והרוחני ), מבלי שיצטרך לחיות ולחוות מחדש את אותם אירועים מכאיבים שייצרו אותם.
   
  הטכניקה מיועדת לכל אדם לשיפור איכות החיים והאיזון הפנימי ובמיוחד מיועדת לאנשים המרגישים שהם "תקועים" בחייהם וזקוקים לכלים כדי למצוא בחזרה את דרכם בחיים. למתמודדים עם חרדות ופחדים שמשבשים את איכות חייהם ולאלו הרוצים לשנות הרגלי חיים ישנים אשר לא משרתים אותם עוד וחוסמים את התפתחותם.
   
  הטכניקה מאפשרת לאדם לקחת אחריות על חייו וליצור במשותף עם היקום, בהצלחה, את המציאות הרצויה לו. 
   
  "כל מה שחשבתם שאתם יודעים על ריפוי, איזון הגוף או עבודה אנרגטית - או אולי אף לא האמנתם בכל אלה - הטכניקה הזו היא שונה, שונה, שונה ! הא הכלי האדיר ביותר העומד היום לרשות האנושות !" ( לי קרול, מתקשר את קריון-Kryon).
   
  מידע נוסף על Kryon ניתן לקבל באתר העולמי - http://www.Kryon.com
   
  מידע נוסף על EMF בעולם ניתן לקבל באתר העולמי - http://www.emfbalancingtechnique.com/index.php

   
 • אתרי מורים נוספים ל- EMF

  ברוריה אילני - חיפה - http://www.alternativli.co.il/ilani/index.html

  תמר גנישר - הרצליה -

   http://www.lightconnections.co.il/light/default.asp?thissite=1

  נורית הלוי - מושב אלוני אבא - http://www.urielcenter.co.il

  דניאלה הרפז    - תל אביב   - http://my.alternativli.co.il/daniellaharpaz/

  מיכל כהן שמחה - קבוץ בית קשת - http://www.libaor.com

  סמדר לוי - כליל - http://www.mysangha.co.il/index.asp

  נעמי רגב - כפר סבא - http://www.metaplim.co.il/a.asp?b=4392

BizMakeBiz פותח ע"י