*שם:  
*טלפון:  
אימייל:  
*הערה:  


 • משה אסיאו - RCP -רפלקסולוג בכיר מתקדם - מוסמך לעיסוי שיקומי - מורה ומטפל לטכניקת איזון השדה האלקטרו-מגנטי ® EMF

  פגשתי לראשונה את המונח טיפול אלטרנטיבי , בשנת 2002 , תוך מסע של שינוי מהותי בחיי, מתוך הכרה והבנה שקבלת עצמי ללא תנאי היא בסיס לכל שינוי ושחיי היום יקבעו כיצד ייראו חיי מחר.

   

  במשך זמן קצר יחסית, עברתי מסע אישי ארוך, תוך סגירת מעגלים בחיי, שלקח אותי מעולם ההייטק אל עולם של רפואה משלימה , מעבודה מול מחשב בעיקר לעבודה עם אנשים. למדתי לאהוב אנשים ומצאתי ענין במהותם, למדתי מספר טכניקות טפוליות אותן אני משלב בחדר הטפולים לפי הצורך.

   

  הטכניקות שאני מיישם בחדר הטיפולים שלי הן:  רפלקסולוגיה בדרגת רפלקסולוג בכיר מתקדם, ביואנרגיה משולבת ב הילינג בדרגת מטפל בכיר, ® EMF בדרגת מורה לשלבים 1-4 ו מטפל בשלבים 1-8, מעסה בשיטות עיסוי ו מסאז' שונות בשמנים ובלעדיהם, מטפל ב ארומתרפיה ו רייקי .

   

  את הטיפולים אני מעביר בדרך טיפול הוליסטי , מתוך מטרה להביא את המטופל לאיזון גוף ונפש ומתוך הכרה שהגוף והנפש משפיעים כל הזמן האחד על האחר ותקלה באחד תתבטא מיידית באחר. הטפול בא לידי ביטוי במישור הפיזי, הרגשי והאנרגטי גם יחד ויוצר שלמות חדשה. בהקשר של יחסי מטפל מטופל אני רואה את עצמי ככלי עזר שבאמצעותו יכול המטופל לרפא את עצמו.

   

  אל ה רפלקסולוגיה הגעתי בשלב מאוחר יחסית אבל מיד התאהבתי, הבנתי שהיקום נתן בידי כלי ל אבחון וטיפול רב עוצמה בשיטה שהוכיחה את עצמה במשך אלפי שנים לאורך ההסטוריה. למדתי שכפות הרגלים הן הקשר שלנו אל האדמה עליה אנו חיים ושדרכן ניתן לזהות ולטפל בכל חוסר איזון בגופינו ע"י חיבור לאנרגית היקום ואנרגית האדמה. כפות הרגלים מאפשרות לאבחן כמעט כל אי איזון בגוף וכמובן לאפשר למטופל דרך טיפול ברגליים את הפנית מודעותו וחוכמתו הפנימית לאבר זה או אחר, להעיר את הרופא הפנימי של המטופל ולאפשר ע"י כך החלמה מלאה.

   

  אני חש זכות גדולה לטפל באנשים ואני משלב בטיפולים שלי, לפי הצורך והאינטואיציה שלי או לבקשות המטופלים, את הטכניקות שלמדתי.  

   

  במקביל לטיפולים אני מעביר הרצאות הכרות עם טכניקת איזון השדה האלקטרו-מגנטי ® EMF , למבוגרים ולילדים.

   

  אני מציע לימודים ב סדנת העצמה המשמשת גם כסדנת מבוא לרשת הכיול האוניברסלית, שהיא הבסיס לטכניקת איזון השדה האלקטרו מגנטי וסדנאות ל הכשרת מטפלים בשני מסלולי קורסים :

   

  - מסלול של צמיחה אישית המאפשר טיפול עצמי וטיפול בחברים ומשפחה

  - מסלול להסמכה מקצועית כמטפל מוסמך בטכניקת איזון השדה האלקטרו-מגנטי ® EMF


   
 • ההסמכה שלי

  • רפלקסולוג מומחה מאיגוד הרפלקסולוגים הישראלי

   רפלקסולוג מומחה מאיגוד הרפלקסולוגים הישראלי
  • מעסה בכיר מטעם איגוד מקצועות העיסוי

   מעסה בכיר מטעם איגוד מקצועות העיסוי
  • תעודת סיום קורס עיסוי שיקומי

   תעודת סיום קורס עיסוי שיקומי
  • תעודת מורה מוסמך לעיסוי שיקומי

   תעודת מורה מוסמך לעיסוי שיקומי
  • מטפל בכיר לביואנרגיה

   מטפל בכיר לביואנרגיה
  • הוראת EMF 1-4

   הוראת EMF 1-4
  • מטפל מוסמך ל- EMF

   מטפל מוסמך ל- EMF
  • מטפל מתקדם ל- EMF

   מטפל מתקדם ל- EMF
  • מטפל בכיר ל- EMF

   מטפל בכיר ל- EMF


BizMakeBiz פותח ע"י